Imponderabilia Teatralne VI

Termin: 01.06.2019 - 02.06.2019
Miejsce: Kraków, ul. Gołębia 16, sala 42

W dniach 1-2 czerwca odbędzie się studencko-doktorancka konferencja Imponderabilia Teatralne VI: "Non-fiction, (auto)biografie i przeciwhistorie w teatrze współczesnym" (6th Students’ and Doctoral Students’ Conference "Theatre’s Imponderabilia": Non-fiction narratives in contemporary theatre).
Konferencja jest organizowana przez Koło Naukowe Teatrologów UJ pod patronatem Katedry Teatru i Dramatu UJ i po raz pierwszy będzie miała charakter międzynarodowy. Wykłady eksperckie wygłoszą Liubov Ilnytska i Roman Lavrentii, wykładowcy Katedry Teatroznawstwa i Sztuki Aktorskiej Narodowego Uniwersytetu im. Iwana Franki we Lwowie oraz Eva Kyselová i Jan Jiřík, wykładowcy Wydziału Teatralnego Akademii Sztuk Scenicznych w Pradze.


Konferencja odbędzie się w sali 42 w budynku Wydziału Polonistyki UJ przy ul. Gołębiej 16. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i uczestnictwa w konferencji. Referaty oraz wykłady eksperckie będą wygłaszane w języku angielskim. Patronat nad konferencją objęły: "Didaskalia Gazeta Teatralna" oraz Fundacja Kontrabanda.

Data opublikowania: 29.05.2019
Osoba publikująca: Janusz Smulski